Os 8720 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
České Velenice | 21.04 | 2 | |||
Nová Ves nad Lužnicí | 21.09 | 21.10 | 1 | ||
Dvory nad Lužnicí | x | 21.15 | 21.15 | ||
Hrdlořezy | x | 21.18 | 21.18 | ||
Suchdol nad Lužnicí zastávka | x | 21.20 | 21.20 | ||
Suchdol nad Lužnicí | 21.23 | 21.23 | 2 | ||
Majdalena | 21.29 | 21.30 | 1 | ||
Majdalena zastávka | x | 21.32 | 21.32 | ||
Třeboň lázně | x | 21.39 | 21.39 | ||
Třeboň | 21.42 | 21.43 | 1 | ||
Lužnice | x | 21.47 | 21.47 | ||
Lomnice nad Lužnicí | 21.52 | 21.55 | 1 | ||
Frahelž | x | 21.58 | 21.58 | ||
Vlkov nad Lužnicí | x | 22.02 | 22.02 | ||
Veselí nad Lužnicí | 22.07 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci