Os 8708 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
České Velenice | 9.10 | 1 | |||
Nová Ves nad Lužnicí | 9.15 | 9.16 | 1 | ||
Dvory nad Lužnicí | x | 9.21 | 9.21 | ||
Hrdlořezy | x | 9.23 | 9.23 | ||
Suchdol nad Lužnicí zastávka | x | 9.26 | 9.26 | ||
Suchdol nad Lužnicí | 9.28 | 9.28 | 1 | ||
Majdalena | 9.34 | 9.35 | 2 | ||
Majdalena zastávka | x | 9.38 | 9.38 | ||
Třeboň lázně | x | 9.45 | 9.45 | ||
Třeboň | 9.47 | 9.50 | 1 | ||
Lužnice | x | 9.55 | 9.55 | ||
Lomnice nad Lužnicí | 9.59 | 10.00 | 1 | ||
Frahelž | x | 10.03 | 10.03 | ||
Vlkov nad Lužnicí | x | 10.07 | 10.07 | ||
Veselí nad Lužnicí | 10.12 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci