Os 8706 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
České Velenice | 6.43 | 1 | |||
Nová Ves nad Lužnicí | 6.48 | 6.49 | 1 | ||
Dvory nad Lužnicí | x | 6.54 | 6.54 | ||
Hrdlořezy | x | 6.57 | 6.57 | ||
Suchdol nad Lužnicí zastávka | x | 7.00 | 7.00 | ||
Suchdol nad Lužnicí | 7.02 | 7.03 | 2 | ||
Majdalena | 7.08 | 7.08 | 1 | ||
Majdalena zastávka | x | 7.11 | 7.11 | ||
Třeboň lázně | x | 7.18 | 7.18 | ||
Třeboň | 7.20 | 7.21 | 1 | ||
Lužnice | x | 7.26 | 7.26 | ||
Lomnice nad Lužnicí | 7.30 | 7.30 | 1 | ||
Frahelž | x | 7.34 | 7.34 | ||
Vlkov nad Lužnicí | x | 7.37 | 7.37 | ||
Veselí nad Lužnicí | 7.42 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci