R 866 „Svitava“ | |
Řazení vlaku: 661 + 662 + 064 + 662 + 660 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Brno hlavní nádraží | 12.56 | 2 | |||
Blansko | 13.15 | 13.16 | 2 | ||
Skalice nad Svitavou | 13.26 | 13.30 | 1 | ||
Letovice | 13.37 | 13.38 | 2 | ||
Březová nad Svitavou | 13.45 | 13.46 | 2 | ||
Svitavy | 13.57 | 14.03 | 2 | ||
Česká Třebová | 14.13 | 14.14 | 2 | ||
Ústí nad Orlicí | 14.23 | 14.24 | 2 | ||
Choceň | 14.35 | 14.36 | 2 | ||
Pardubice hlavní nádraží | 14.55 | 15.00 | 4 | ||
Přelouč | 15.09 | 15.10 | 2 | ||
Kolín | 15.24 | 15.26 | 102 | ||
Praha-Libeň | 15.55 | 15.56 | |||
Praha hlavní nádraží | 16.02 | 16.24 | 1 | ||
Praha-Smíchov | 16.30 | 6 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci