Os 8619 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha Masarykovo nádraží | 23.30 | 2 | |||
Praha-Libeň | 23.35 | 23.36 | 3 | ||
Praha-Kyje | 23.39 | 23.39 | |||
Praha-Dolní Počernice | 23.41 | 23.41 | |||
Praha-Běchovice | 23.44 | 23.45 | 1 | ||
Praha-Běchovice střed | 23.46 | 23.46 | |||
Praha-Klánovice | 23.49 | 23.49 | |||
Úvaly | 23.54 | 23.55 | 1c | ||
Tuklaty | 23.58 | 23.58 | |||
Rostoklaty | 0.01 | 0.01 | |||
Český Brod | 0.05 | 0.06 | 1 | ||
Klučov | 0.09 | 0.09 | |||
Poříčany | 0.12 | 0.13 | 1 | ||
Ahr Třebestovice | 0.16 | 0.16 | 1 | ||
Sadská | 0.19 | 0.20 | 1 | ||
Hořátev | 0.24 | 0.24 | 1 | ||
Nymburk město | 0.28 | 0.28 | 1 | ||
Nymburk hlavní nádraží | 0.32 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster