Os 8605 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha Masarykovo nádraží | 9.30 | 2 | |||
Praha-Libeň | 9.35 | 9.36 | 3 | ||
Praha-Kyje | 9.39 | 9.39 | |||
Praha-Dolní Počernice | 9.41 | 9.41 | |||
Praha-Běchovice | 9.44 | 9.45 | 1 | ||
Praha-Běchovice střed | 9.46 | 9.46 | |||
Praha-Klánovice | 9.49 | 9.49 | |||
Úvaly | 9.54 | 9.55 | 1c | ||
Tuklaty | 9.58 | 9.58 | |||
Rostoklaty | 10.01 | 10.01 | |||
Český Brod | 10.07 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci