..: Trasa vlaku  8522 - JŘ 2020 :..
Vlak 8522 nemá zatím zpracované řazení

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Mělník   13.06 1
  Velký Borek x13.09 13.09 
  Mělnická Vrutice x13.12 13.12 
  Hleďsebe x13.18 13.18 
  Lhotka u Mělníka zastávka x13.21 13.21 
  Lhotka u Mělníka x13.24 13.24 3
  Nebužely x13.31 13.31 
  Živonín x13.35 13.35 
  Kanina x13.39 13.39 
  Mšeno  13.45 14.31 1
  Skramouš x14.35 14.35 
  Vrátno x14.39 14.39 1
  Trnová x14.43 14.43 
  Sudoměř u Mladé Boleslavi x14.46 14.46 1
  Skalsko x14.48 14.48 1
  Katusice  14.54 14.56 1
  Líny x15.00 15.00 
  Bukovno x15.03 15.03 
  Mladá Boleslav hlavní nádraží  15.16 15.23 5
  Mladá Boleslav město  15.29 15.32 1
  Řepov x15.36 15.36 
  Kolomuty x15.38 15.38 1
  Březno u Mladé Boleslavi x15.42 15.42 
  Dlouhá Lhota x15.46 15.46 
  Bechov x15.51 15.51 
  Rohatsko x15.54 15.54 
  Dolní Bousov  15.58 16.00 1
  Sobotka  16.06 16.08 1
  Libošovice x16.12 16.12 
  Malechovice x16.16 16.16 
  Mladějov v Čechách  16.21 16.23 1
  Hrdoňovice x16.28 16.28 
  Libuň  16.33 16.35 2
  Kněžnice x16.37 16.37 
  Cidlina x16.40 16.40 
  Kyje u Jičína x16.45 16.45 
  Ploužnice x16.49 16.49 
  Lomnice nad Popelkou  16.54  1



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster