..: Trasa vlaku  8510 - JŘ 2020 :..
Vlak 8510 nemá zatím zpracované řazení

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Mladá Boleslav hlavní nádraží   9.25 5
  Mladá Boleslav město  9.31 9.32 1
  Řepov x9.35 9.35 
  Kolomuty x9.38 9.38 1
  Březno u Mladé Boleslavi x9.42 9.42 
  Dlouhá Lhota x9.45 9.45 
  Bechov x9.51 9.51 
  Rohatsko x9.54 9.54 
  Dolní Bousov  9.58 10.03 2
  Sobotka  10.09 10.10 1
  Libošovice x10.14 10.14 
  Malechovice x10.18 10.18 
  Mladějov v Čechách  10.26  2

jede v

Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster