Os 8432 | |
Řazení vlaku: 842 + Bdtn756 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Tábor | 16.10 | 3 | |||
Nasavrky | x | 16.15 | 16.15 | ||
Balkova Lhota | 16.18 | 16.19 | 1 | ||
Meziříčí | x | 16.21 | 16.21 | ||
Padařov | x | 16.24 | 16.24 | ||
Božejovice | 16.28 | 16.34 | 1 | ||
Sepekov | x | 16.40 | 16.40 | 1 | |
Milevsko | 16.44 | 16.45 | 1 | ||
Líšnice | x | 16.48 | 16.48 | ||
Branice | 16.52 | 16.54 | 1 | ||
Stehlovice | x | 16.56 | 16.56 | ||
Jetětice | x | 16.59 | 16.59 | ||
Červená nad Vltavou | 17.02 | 17.03 | 1 | ||
Vlastec | 17.09 | 17.09 | 1 | ||
Záhoří | 17.14 | 17.14 | 1 | ||
Vrcovice | x | 17.18 | 17.18 | ||
Písek město | 17.22 | 17.22 | 1 | ||
Písek jih | x | 17.25 | 17.25 | ||
Písek | 17.28 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci