Os 8423 | |
Řazení vlaku: 842 + Bdtn756 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Písek | 5.56 | 1 | |||
Písek jih | x | 5.58 | 5.58 | ||
Písek město | 6.01 | 6.02 | 1 | ||
Vrcovice | x | 6.06 | 6.06 | ||
Záhoří | 6.10 | 6.10 | 1 | ||
Vlastec | 6.15 | 6.15 | 1 | ||
Červená nad Vltavou | 6.21 | 6.21 | 1 | ||
Jetětice | x | 6.24 | 6.24 | ||
Stehlovice | x | 6.27 | 6.27 | ||
Branice | 6.30 | 6.44 | 1 | ||
Líšnice | x | 6.47 | 6.47 | ||
Milevsko | 6.51 | 6.52 | 1 | ||
Sepekov | x | 6.55 | 6.55 | 1 | |
Božejovice | 7.02 | 7.02 | 1 | ||
Padařov | x | 7.06 | 7.06 | ||
Meziříčí | x | 7.10 | 7.10 | ||
Balkova Lhota | 7.11 | 7.13 | 1 | ||
Nasavrky | x | 7.17 | 7.17 | ||
Tábor | 7.22 | 5 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci