Os 8409 | |
Řazení vlaku: 842 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Ražice | 13.21 | 1 | |||
Putim | 13.25 | 13.25 | 1 | ||
Písek | 13.30 | 13.31 | 3 | ||
Písek jih | x | 13.33 | 13.33 | ||
Písek město | 13.36 | 13.36 | 1 | ||
Vrcovice | x | 13.40 | 13.40 | ||
Záhoří | 13.44 | 13.44 | 1 | ||
Vlastec | 13.49 | 13.49 | 1 | ||
Červená nad Vltavou | 13.55 | 13.56 | 1 | ||
Jetětice | x | 13.59 | 13.59 | ||
Stehlovice | x | 14.02 | 14.02 | ||
Branice | 14.04 | 14.05 | 1 | ||
Líšnice | x | 14.09 | 14.09 | ||
Milevsko | 14.12 | 14.14 | 1 | ||
Sepekov | x | 14.18 | 14.18 | 1 | |
Božejovice | 14.24 | 14.25 | 1 | ||
Padařov | x | 14.29 | 14.29 | ||
Meziříčí | x | 14.33 | 14.33 | ||
Balkova Lhota | 14.34 | 14.35 | 1 | ||
Nasavrky | x | 14.39 | 14.39 | ||
Tábor | 14.44 | 5 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci