Os 8404 | |
Řazení vlaku: 842 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Tábor | 7.08 | 3 | |||
Nasavrky | x | 7.13 | 7.13 | ||
Balkova Lhota | 7.16 | 7.17 | 1 | ||
Meziříčí | x | 7.18 | 7.18 | ||
Padařov | x | 7.22 | 7.22 | ||
Božejovice | 7.25 | 7.26 | 1 | ||
Sepekov | x | 7.32 | 7.32 | 1 | |
Milevsko | 7.36 | 7.37 | 1 | ||
Líšnice | x | 7.40 | 7.40 | ||
Branice | 7.44 | 7.44 | 1 | ||
Stehlovice | x | 7.47 | 7.47 | ||
Jetětice | x | 7.50 | 7.50 | ||
Červená nad Vltavou | 7.53 | 7.56 | 1 | ||
Vlastec | 8.02 | 8.03 | 1 | ||
Záhoří | 8.07 | 8.08 | 1 | ||
Vrcovice | x | 8.11 | 8.11 | ||
Písek město | 8.15 | 8.16 | 1 | ||
Písek jih | x | 8.19 | 8.19 | ||
Písek | 8.21 | 8.22 | 1 | ||
Putim | 8.26 | 8.27 | 1 | ||
Ražice | 8.31 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci