Os 8223 | |
Řazení vlaku: 362_n2 + Bdt280 + BDs450 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Tábor | 22.31 | 1 | |||
Tábor-Čápův Dvůr | 22.33 | 22.34 | |||
Sezimovo Ústí | 22.36 | 22.36 | |||
Planá nad Lužnicí | 22.39 | 22.40 | 1 | ||
Doubí u Tábora | 22.43 | 22.43 | |||
Roudná | 22.46 | 22.47 | 1 | ||
Soběslav | 22.52 | 22.53 | 1 | ||
Řípec-Dráchov | 22.56 | 22.56 | |||
Veselí nad Lužnicí | 23.00 | 23.13 | 3 | ||
Veselí nad Lužnicí zastávka | 23.16 | 23.16 | |||
Horusice | 23.18 | 23.18 | |||
Dynín zastávka | 23.21 | 23.22 | |||
Neplachov | 23.24 | 23.24 | |||
Ševětín | 23.28 | 23.29 | 1 | ||
Chotýčany | 23.33 | 23.34 | 1 | ||
Hluboká nad Vltavou-Zámostí | 23.42 | 23.43 | 3 | ||
Hosín | 23.46 | 23.46 | |||
Hrdějovice | 23.48 | 23.48 | |||
České Budějovice severní zastávka | 23.51 | 23.52 | |||
České Budějovice | 23.55 | 5 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci