Os 8217 | |
Řazení vlaku: 242_n2 + Bdt280 + BDs450 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Tábor | 17.30 | 1 | |||
Tábor-Čápův Dvůr | 17.32 | 17.33 | |||
Sezimovo Ústí | 17.35 | 17.35 | |||
Planá nad Lužnicí | 17.38 | 17.39 | 1 | ||
Doubí u Tábora | 17.42 | 17.42 | |||
Roudná | 17.45 | 17.47 | 2 | ||
Soběslav | 17.52 | 17.53 | 1 | ||
Řípec-Dráchov | 17.56 | 17.56 | |||
Veselí nad Lužnicí | 18.00 | 18.03 | 1 | ||
Veselí nad Lužnicí zastávka | 18.05 | 18.06 | |||
Horusice | 18.08 | 18.08 | |||
Dynín zastávka | 18.11 | 18.12 | |||
Neplachov | 18.14 | 18.14 | |||
Ševětín | 18.18 | 18.19 | 1 | ||
Chotýčany | 18.23 | 18.24 | 1 | ||
Hluboká nad Vltavou-Zámostí | 18.32 | 18.33 | 3 | ||
Hosín | 18.36 | 18.36 | |||
Hrdějovice | 18.38 | 18.38 | |||
České Budějovice severní zastávka | 18.41 | 18.42 | |||
České Budějovice | 18.45 | 5 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci