Os 8209 | |
Řazení vlaku: 242_n2 + Bdt280 + BDs450 + Bdt280 + BDs450 + 242 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Tábor | 9.30 | 1 | |||
Tábor-Čápův Dvůr | 9.32 | 9.33 | |||
Sezimovo Ústí | 9.35 | 9.35 | |||
Planá nad Lužnicí | 9.38 | 9.39 | 1 | ||
Doubí u Tábora | 9.42 | 9.42 | |||
Roudná | 9.45 | 9.47 | 2 | ||
Soběslav | 9.52 | 9.53 | 1 | ||
Řípec-Dráchov | 9.56 | 9.56 | |||
Veselí nad Lužnicí | 10.00 | 10.03 | 3 | ||
Veselí nad Lužnicí zastávka | 10.06 | 10.06 | |||
Horusice | 10.08 | 10.08 | |||
Dynín zastávka | 10.11 | 10.12 | |||
Neplachov | 10.14 | 10.14 | |||
Ševětín | 10.18 | 10.25 | 1 | ||
Chotýčany | 10.29 | 10.29 | 2 | ||
Hluboká nad Vltavou-Zámostí | 10.36 | 10.36 | 1 | ||
Hosín | 10.39 | 10.39 | |||
Hrdějovice | 10.41 | 10.42 | |||
České Budějovice severní zastávka | 10.45 | 10.46 | |||
České Budějovice | 10.48 | 5 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci