R 804 „Moravan“ | |
Řazení vlaku: 660 + 662 + 661 + 660 + 662 + 661 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Olomouc hlavní nádraží | 17.09 | 2 | |||
Přerov | 17.22 | 17.24 | 10 | ||
Hulín | 17.33 | 17.34 | 2 | ||
Otrokovice | 17.41 | 17.44 | 2 | ||
Staré Město u Uherského Hradiště | 17.53 | 17.56 | 2 | ||
Moravský Písek | 18.03 | 18.04 | 2 | ||
Hodonín | 18.14 | 18.23 | 2 | ||
Břeclav | 18.35 | 18.46 | 7 | ||
Podivín | 18.52 | 18.53 | 2 | ||
Zaječí | 18.58 | 18.59 | 2 | ||
Šakvice | 19.03 | 19.04 | 2 | ||
Brno hlavní nádraží | 19.24 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci