Os 7822 | |
Řazení vlaku: 363_n2 + Bdmtee281 + Bdmtee275 + Bfhpvee295 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Beroun | 18.13 | 0a | |||
Králův Dvůr | 18.16 | 18.17 | |||
Králův Dvůr-Popovice | 18.19 | 18.19 | |||
Zdice | 18.22 | 18.23 | 2 | ||
Stašov | 18.25 | 18.26 | |||
Praskolesy | 18.28 | 18.29 | |||
Hořovice | 18.32 | 18.35 | 2 | ||
Cerhovice | 18.39 | 18.40 | |||
Kařez | 18.44 | 18.45 | |||
Kařízek | 18.47 | 18.47 | 2 | ||
Mýto | 18.50 | 18.50 | |||
Holoubkov | 18.53 | 18.53 | 2 | ||
Svojkovice | 18.56 | 18.57 | |||
Rokycany | 19.01 | 19.03 | 2 | ||
Klabava | 19.06 | 19.07 | |||
Ejpovice | 19.09 | 19.09 | 2 | ||
Plzeň-Doubravka | 19.14 | 19.15 | |||
Plzeň hlavní nádraží | 19.18 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci