Os 7808 | |
Řazení vlaku: 363_n2 + Bdmtee281 + Bdmtee275 + Bfhpvee295 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Beroun | 8.13 | 0a | |||
Králův Dvůr | 8.16 | 8.17 | |||
Králův Dvůr-Popovice | 8.19 | 8.19 | |||
Zdice | 8.22 | 8.23 | 2 | ||
Stašov | 8.25 | 8.26 | |||
Praskolesy | 8.28 | 8.29 | |||
Hořovice | 8.32 | 8.35 | 2 | ||
Cerhovice | 8.39 | 8.40 | |||
Kařez | 8.44 | 8.45 | |||
Kařízek | 8.47 | 8.47 | 2 | ||
Mýto | 8.50 | 8.50 | |||
Holoubkov | 8.53 | 8.53 | 2 | ||
Svojkovice | 8.56 | 8.57 | |||
Rokycany | 9.01 | 9.03 | 2 | ||
Klabava | 9.06 | 9.07 | |||
Ejpovice | 9.09 | 9.09 | 2 | ||
Plzeň-Doubravka | 9.14 | 9.15 | |||
Plzeň hlavní nádraží | 9.18 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci