Os 7708 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Rakovník | 9.50 | 1 | |||
Chlum u Rakovníka | x | 9.54 | 9.54 | ||
Lašovice | 9.57 | 10.00 | 1 | ||
Pustověty | x | 10.03 | 10.03 | ||
Městečko u Křivoklátu | x | 10.07 | 10.07 | ||
Křivoklát | x | 10.10 | 10.10 | ||
Roztoky u Křivoklátu | 10.12 | 10.13 | 1 | ||
Újezd nad Zbečnem | x | 10.18 | 10.18 | ||
Zbečno | 10.22 | 10.22 | 1 | ||
Račice nad Berounkou | x | 10.25 | 10.25 | ||
Žloukovice | x | 10.29 | 10.29 | ||
Nižbor | 10.33 | 10.33 | 1 | ||
Hýskov | 10.37 | 10.38 | 1 | ||
Beroun-Závodí | 10.42 | 10.43 | 1 | ||
Beroun | 10.46 | 6 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci