Os 7673 | |
Řazení vlaku: 842 + ABfbrdtn795 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Plasy | 18.02 | 1 | |||
Kaznějov | 18.09 | 18.10 | 1 | ||
Horní Bříza | 18.20 | 18.22 | 2 | ||
Horní Bříza zastávka | 18.26 | 18.26 | |||
Třemošná u Plzně | 18.31 | 18.32 | 2 | ||
Plzeň-Orlík | x | 18.35 | 18.35 | ||
Plzeň-Bolevec | x | 18.37 | 18.37 | ||
Plzeň-Bílá Hora | x | 18.40 | 18.40 | ||
Plzeň hlavní nádraží | 18.46 | 6 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci