Os 7662 | |
Řazení vlaku: 842 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Plzeň hlavní nádraží | 6.57 | 8 | |||
Plzeň-Bílá Hora | x | 7.01 | 7.01 | ||
Plzeň-Bolevec | x | 7.04 | 7.04 | ||
Plzeň-Orlík | x | 7.07 | 7.07 | ||
Třemošná u Plzně | 7.10 | 7.11 | 1 | ||
Horní Bříza zastávka | 7.16 | 7.16 | |||
Horní Bříza | 7.19 | 7.20 | 1 | ||
Kaznějov | 7.28 | 7.29 | 3 | ||
Plasy | 7.37 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci