R 762 „Berounka“ | |
Řazení vlaku: 362_n2 + ABpee347 + Bbdgmee236 + 2xBmz235 + Bpee237 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 15.13 | 1 | |||
Praha-Smíchov | 15.19 | 15.21 | 2 | ||
Beroun | 15.53 | 15.54 | 2 | ||
Zdice | 16.00 | 16.01 | 2 | ||
Hořovice | 16.07 | 16.08 | 2 | ||
Kařez | 16.15 | 16.16 | |||
Rokycany | 16.26 | 16.27 | 2 | ||
Plzeň hlavní nádraží | 16.38 | 16.40 | 4 | ||
Plzeň zastávka | 16.42 | 16.43 | 6d | ||
Dobřany | 16.53 | 16.54 | 1 | ||
Chlumčany u Dobřan | 16.59 | 17.00 | 1a | ||
Přeštice | 17.06 | 17.07 | 2 | ||
Lužany | 17.10 | 17.10 | |||
Borovy | 17.13 | 17.13 | |||
Švihov u Klatov | 17.18 | 17.18 | 1 | ||
Klatovy | 17.28 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci