Os 7616 | |
Řazení vlaku: 842 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Plzeň hlavní nádraží | 22.50 | 8 | |||
Plzeň-Bílá Hora | x | 22.54 | 22.54 | ||
Plzeň-Bolevec | x | 22.57 | 22.57 | ||
Plzeň-Orlík | x | 22.59 | 22.59 | ||
Třemošná u Plzně | 23.03 | 23.03 | 2 | ||
Horní Bříza zastávka | 23.08 | 23.09 | |||
Horní Bříza | 23.12 | 23.13 | 1 | ||
Obora u Kaznějova | x | 23.17 | 23.17 | ||
Kaznějov | 23.22 | 23.23 | 1 | ||
Plasy | 23.30 | 23.31 | 1 | ||
Horní Hradiště | x | 23.33 | 23.33 | ||
Mladotice zastávka | x | 23.37 | 23.37 | ||
Mladotice | 23.40 | 23.40 | 1 | ||
Potvorov | x | 23.46 | 23.46 | ||
Žihle | 23.51 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci