Os 7607 | |
Řazení vlaku: 842 + ABfbrdtn795 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Žihle | 6.35 | 1 | |||
Potvorov | x | 6.39 | 6.39 | ||
Mladotice | 6.45 | 6.47 | 1 | ||
Mladotice zastávka | x | 6.50 | 6.50 | ||
Horní Hradiště | x | 6.54 | 6.54 | ||
Plasy | 6.57 | 6.59 | 2 | ||
Kaznějov | 7.06 | 7.07 | 1 | ||
Obora u Kaznějova | x | 7.12 | 7.12 | ||
Horní Bříza | 7.16 | 7.16 | 1 | ||
Horní Bříza zastávka | 7.20 | 7.20 | |||
Třemošná u Plzně | 7.25 | 7.25 | 1 | ||
Plzeň-Orlík | x | 7.28 | 7.28 | ||
Plzeň-Bolevec | x | 7.31 | 7.31 | ||
Plzeň-Bílá Hora | x | 7.34 | 7.34 | ||
Plzeň hlavní nádraží | 7.39 | 8 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci