Os 7604 | |
Řazení vlaku: ABfbrdtn795 + 842 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Plzeň hlavní nádraží | 14.16 | 8 | |||
Plzeň-Bílá Hora | x | 14.20 | 14.20 | ||
Plzeň-Bolevec | x | 14.23 | 14.23 | ||
Plzeň-Orlík | x | 14.26 | 14.26 | ||
Třemošná u Plzně | 14.30 | 14.32 | 1 | ||
Horní Bříza zastávka | 14.37 | 14.37 | |||
Horní Bříza | 14.41 | 14.41 | 1 | ||
Kaznějov | 14.50 | 14.50 | 1 | ||
Plasy | 14.58 | 14.59 | 1 | ||
Horní Hradiště | x | 15.02 | 15.02 | ||
Mladotice zastávka | x | 15.06 | 15.06 | ||
Mladotice | 15.09 | 15.11 | 1 | ||
Potvorov | x | 15.17 | 15.17 | ||
Žihle | 15.22 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci