Os 7601 | |
Řazení vlaku: 842 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Žihle | 4.00 | 1 | |||
Potvorov | x | 4.04 | 4.04 | ||
Mladotice | 4.10 | 4.11 | 1 | ||
Mladotice zastávka | x | 4.14 | 4.14 | ||
Horní Hradiště | x | 4.18 | 4.18 | ||
Plasy | 4.21 | 4.22 | 1 | ||
Kaznějov | 4.29 | 4.30 | 1 | ||
Obora u Kaznějova | x | 4.35 | 4.35 | ||
Horní Bříza | 4.39 | 4.39 | 1 | ||
Horní Bříza zastávka | 4.43 | 4.43 | |||
Třemošná u Plzně | 4.48 | 4.49 | 1 | ||
Plzeň-Orlík | x | 4.51 | 4.51 | ||
Plzeň-Bolevec | x | 4.54 | 4.54 | ||
Plzeň-Bílá Hora | x | 4.57 | 4.57 | ||
Plzeň hlavní nádraží | 5.02 | 6 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci