Os 7552 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Klatovy | 20.35 | 1 | |||
Bezděkov u Klatov | 20.39 | 20.39 | |||
Janovice nad Úhlavou | 20.43 | 20.46 | 1 | ||
Petrovice nad Úhlavou | 20.49 | 20.49 | |||
Nýrsko | 20.52 | 20.53 | 1 | ||
Dešenice | 20.57 | 20.57 | |||
Zelená Lhota | 21.04 | 21.04 | 1 | ||
Hamry-Hojsova Stráž | 21.11 | 21.11 | 1 | ||
Hojsova Stráž-Brčálník | 21.16 | 21.16 | |||
Špičák | 21.20 | 21.21 | 1 | ||
Železná Ruda město | 21.24 | 21.25 | |||
Železná Ruda centrum | 21.27 | 21.28 | |||
Železná Ruda-Alžbětín | 21.32 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci