Os 7423 | |
Řazení vlaku: 844 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Domažlice | 15.27 | 3 | |||
Milavče | x | 15.33 | 15.33 | ||
Blížejov | 15.37 | 15.37 | 1 | ||
Osvračín | x | 15.41 | 15.41 | ||
Staňkov | 15.45 | 15.51 | 2 | ||
Dolní Kamenice | x | 15.55 | 15.55 | ||
Holýšov | 15.58 | 16.00 | 3 | ||
Hradec u Stoda | x | 16.04 | 16.04 | ||
Stod | 16.07 | 16.08 | 1 | ||
Chotěšov u Stoda | 16.11 | 16.12 | |||
Zbůch | 16.15 | 16.16 | |||
Nýřany | 16.20 | 16.22 | 2 | ||
Tlučná | 16.24 | 16.25 | |||
Vejprnice | 16.28 | 16.31 | 1 | ||
Plzeň-Skvrňany | 16.35 | 16.35 | |||
Plzeň-Jižní Předměstí | 16.38 | 16.39 | 501 | ||
Plzeň hlavní nádraží | 16.42 | 102 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci