R 727 „Lužnice“ | |
Řazení vlaku: 362_n2 + 5xB249 + BDs449 + A149 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha-Holešovice | 17.18 | 3 | |||
Praha hlavní nádraží | 17.27 | 17.31 | 26b | ||
Praha-Vršovice | 17.35 | 17.36 | 1 | ||
Benešov u Prahy | 18.11 | 18.12 | 1 | ||
Olbramovice | 18.21 | 18.22 | 1 | ||
Tábor | 18.56 | 19.01 | 1 | ||
Planá nad Lužnicí | 19.06 | 19.07 | 1 | ||
Soběslav | 19.16 | 19.17 | 1 | ||
Veselí nad Lužnicí | 19.22 | 19.32 | 4a | ||
Třeboň | 19.49 | 19.50 | 2 | ||
Třeboň lázně | 19.53 | 19.54 | |||
Majdalena | 20.02 | 20.03 | 1 | ||
Suchdol nad Lužnicí zastávka | 20.08 | 20.09 | |||
České Velenice | 20.23 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci