R 715 „Lužnice“ | |
Řazení vlaku: 362_n2 + 5xB249 + BDs449 + A149 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha-Holešovice | 11.18 | 3 | |||
Praha hlavní nádraží | 11.27 | 11.31 | 26b | ||
Praha-Vršovice | 11.35 | 11.36 | 1 | ||
Benešov u Prahy | 12.11 | 12.12 | 1 | ||
Olbramovice | 12.21 | 12.22 | 1 | ||
Tábor | 12.56 | 13.01 | 1 | ||
Planá nad Lužnicí | 13.06 | 13.07 | 1 | ||
Soběslav | 13.16 | 13.17 | 1 | ||
Veselí nad Lužnicí | 13.22 | 13.32 | 4 | ||
Třeboň | 13.49 | 13.50 | 2 | ||
Třeboň lázně | 13.53 | 13.54 | |||
Majdalena | 14.02 | 14.03 | 1 | ||
Suchdol nad Lužnicí zastávka | 14.08 | 14.09 | |||
České Velenice | 14.23 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci