Os 7083 | |
Řazení vlaku: 844 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Chomutov | 3.58 | 1 | |||
Odb Chomutov město | 4.00 | 4.01 | |||
Jirkov zastávka | x | 4.04 | 4.04 | ||
Most | 4.16 | 4.17 | 1 | ||
Želenice nad Bílinou | x | 4.22 | 4.22 | ||
Bílina kyselka | x | 4.26 | 4.26 | ||
Bílina | 4.28 | 4.29 | 1 | ||
Chotějovice | x | 4.33 | 4.33 | ||
Želénky | x | 4.37 | 4.37 | ||
Duchcov | x | 4.40 | 4.40 | ||
Oldřichov u Duchcova | 4.45 | 4.46 | 1 | ||
Řetenice | 4.50 | 4.50 | 1 | ||
Teplice v Čechách | 4.53 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci