R 707 „Lužnice“ | |
Řazení vlaku: 362_n2 + 5xB249 + BDs449 + A149 + B249 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha-Holešovice | 7.18 | 3 | |||
Praha hlavní nádraží | 7.27 | 7.31 | 26b | ||
Praha-Vršovice | 7.35 | 7.36 | 1 | ||
Benešov u Prahy | 8.11 | 8.12 | 1 | ||
Olbramovice | 8.21 | 8.22 | 1 | ||
Tábor | 8.56 | 9.01 | 1 | ||
Planá nad Lužnicí | 9.06 | 9.07 | 1 | ||
Soběslav | 9.16 | 9.17 | 1 | ||
Veselí nad Lužnicí | 9.22 | 9.32 | 3 | ||
Třeboň | 9.49 | 9.50 | 2 | ||
Třeboň lázně | 9.53 | 9.54 | |||
Majdalena | 10.02 | 10.03 | 1 | ||
Suchdol nad Lužnicí zastávka | 10.08 | 10.09 | |||
České Velenice | 10.23 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci