Os 6964 | |
Řazení vlaku: 163_n2 + Bdt279 + Bdmtee275 + Bdmtee281 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 18.30 | 2 | |||
Ústí nad Labem sever | 18.32 | 18.33 | 202a | ||
Neštěmice | 18.35 | 18.35 | |||
Neštědice | 18.38 | 18.39 | |||
Povrly | 18.40 | 18.41 | 2 | ||
Dobkovice | 18.46 | 18.46 | |||
Vilsnice | 18.49 | 18.50 | |||
Děčín hlavní nádraží | 18.54 | 6 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci