Os 6953 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 20.04 | 3 | |||
Dolní Zálezly | 20.11 | 20.11 | |||
Prackovice nad Labem | 20.14 | 20.14 | 1 | ||
Litochovice nad Labem | 20.16 | 20.16 | |||
Malé Žernoseky | 20.19 | 20.19 | |||
Lovosice město | 20.21 | 20.21 | |||
Lovosice | 20.27 | 20.28 | 1 | ||
Lukavec | 20.30 | 20.30 | |||
Nové Kopisty | 20.32 | 20.32 | |||
Bohušovice nad Ohří | 20.34 | 20.35 | 1 | ||
Hrdly | 20.37 | 20.37 | |||
Oleško | 20.39 | 20.39 | |||
Hrobce | 20.42 | 20.46 | 1 | ||
Roudnice nad Labem | 20.50 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci