Os 6940 | |
Řazení vlaku: 163_n2 + Bdmtee265 + Bdmtee266 + Bfhpvee295 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Roudnice nad Labem | 4.40 | 6 | |||
Hrobce | 4.42 | 4.43 | 2 | ||
Hrdly | 4.46 | 4.47 | |||
Bohušovice nad Ohří | 4.49 | 4.49 | 2 | ||
Nové Kopisty | 4.51 | 4.52 | |||
Lukavec | 4.54 | 4.54 | |||
Lovosice | 4.57 | 4.59 | 2 | ||
Lovosice město | 5.01 | 5.01 | |||
Malé Žernoseky | 5.03 | 5.04 | |||
Litochovice nad Labem | 5.06 | 5.07 | |||
Prackovice nad Labem | 5.09 | 5.09 | 2 | ||
Dolní Zálezly | 5.12 | 5.13 | |||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 5.20 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci