Os 6921 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 16.04 | 3 | |||
Dolní Zálezly | 16.11 | 16.11 | |||
Prackovice nad Labem | 16.14 | 16.14 | 1 | ||
Litochovice nad Labem | 16.16 | 16.16 | |||
Malé Žernoseky | 16.19 | 16.19 | |||
Lovosice město | 16.21 | 16.21 | |||
Lovosice | 16.27 | 16.28 | 1 | ||
Lukavec | 16.30 | 16.30 | |||
Nové Kopisty | 16.32 | 16.32 | |||
Bohušovice nad Ohří | 16.34 | 16.35 | 1 | ||
Hrdly | 16.37 | 16.37 | |||
Oleško | 16.39 | 16.39 | |||
Hrobce | 16.42 | 16.46 | 3 | ||
Roudnice nad Labem | 16.49 | 16.54 | 1 | ||
Dobříň | 16.57 | 16.57 | |||
Záluží | 16.59 | 16.59 | |||
Hněvice | 17.02 | 17.03 | 3 | ||
Horní Počaply | 17.07 | 17.07 | |||
Dolní Beřkovice | 17.10 | 17.10 | 1 | ||
Cítov | 17.13 | 17.13 | |||
Vraňany | 17.16 | 17.16 | 1 | ||
Mlčechvosty | 17.19 | 17.19 | |||
Nové Ouholice | 17.21 | 17.21 | |||
Nelahozeves | 17.23 | 17.23 | 1 | ||
Nelahozeves zámek | 17.26 | 17.26 | |||
Kralupy nad Vltavou | 17.31 | 17.42 | 5 | ||
Dolany nad Vltavou | 17.45 | 17.45 | |||
Libčice nad Vltavou | 17.49 | 17.49 | 1 | ||
Libčice nad Vltavou-Letky | 17.51 | 17.51 | |||
Řež | 17.53 | 17.53 | |||
Úholičky | 17.55 | 17.55 | |||
Roztoky-Žalov | 17.57 | 17.57 | |||
Roztoky u Prahy | 18.01 | 18.01 | 1 | ||
Praha-Sedlec | 18.04 | 18.04 | |||
Praha-Podbaba | 18.07 | 18.07 | |||
Praha-Holešovice | 18.11 | 18.15 | 1 | ||
Praha Masarykovo nádraží | 18.23 | 5 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci