Os 6871 | |
Řazení vlaku: 163_n2 + Bdmtee281 + Bdmtee275 + Bfhpvee295 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Litvínov | 12.40 | 1 | |||
Louka u Litvínova | 12.42 | 12.43 | 1 | ||
Lom u Mostu | 12.46 | 12.46 | |||
Osek | 12.52 | 12.53 | 1 | ||
Háj u Duchcova | 12.55 | 12.55 | |||
Oldřichov u Duchcova | 13.00 | 13.01 | 1 | ||
Řetenice | 13.04 | 13.05 | 1 | ||
Teplice v Čechách | 13.07 | 13.08 | 1 | ||
Proboštov | 13.10 | 13.10 | |||
Bohosudov | 13.13 | 13.14 | 1 | ||
Ústí nad Labem západ | 13.24 | 13.25 | 1a | ||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 13.27 | 7 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci