Os 6863 | |
Řazení vlaku: 163_n2 + Bdmtee281 + Bdmtee275 + Bfhpvee295 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Litvínov | 8.40 | 1 | |||
Louka u Litvínova | 8.42 | 8.43 | 1 | ||
Lom u Mostu | 8.46 | 8.46 | |||
Osek | 8.52 | 8.53 | 1 | ||
Háj u Duchcova | 8.55 | 8.55 | |||
Oldřichov u Duchcova | 9.00 | 9.01 | 1 | ||
Řetenice | 9.04 | 9.05 | 1 | ||
Teplice v Čechách | 9.07 | 9.08 | 1 | ||
Proboštov | 9.10 | 9.10 | |||
Bohosudov | 9.13 | 9.14 | 1 | ||
Ústí nad Labem západ | 9.24 | 9.25 | 1a | ||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 9.27 | 7 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci