Os 6854 | |
Řazení vlaku: 163_n2 + Bfhpvee295 + Bdmtee275 + Bdmtee281 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Děčín hlavní nádraží | 6.00 | 1 | |||
Vilsnice | 6.03 | 6.03 | |||
Dobkovice | 6.07 | 6.07 | |||
Povrly | 6.13 | 6.14 | 1 | ||
Neštědice | 6.16 | 6.16 | |||
Neštěmice | 6.19 | 6.19 | |||
Ústí nad Labem sever | 6.21 | 6.21 | 201a | ||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 6.24 | 6.34 | 7 | ||
Ústí nad Labem západ | 6.36 | 6.36 | 2b | ||
Bohosudov | 6.47 | 6.47 | 2 | ||
Proboštov | 6.50 | 6.50 | |||
Teplice v Čechách | 6.52 | 6.54 | 2 | ||
Řetenice | 6.57 | 6.57 | 2 | ||
Oldřichov u Duchcova | 7.01 | 7.02 | 2 | ||
Háj u Duchcova | 7.07 | 7.07 | |||
Osek | 7.09 | 7.09 | 1 | ||
Lom u Mostu | 7.15 | 7.15 | |||
Louka u Litvínova | 7.19 | 7.19 | 1 | ||
Litvínov | 7.22 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci