Os 6841 | |
Řazení vlaku: 440 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Teplice v Čechách | 4.32 | 1 | |||
Proboštov | x | 4.34 | 4.34 | ||
Bohosudov | 4.37 | 4.37 | 1 | ||
Ústí nad Labem západ | 4.48 | 4.48 | 1a | ||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 4.51 | 4.53 | 5 | ||
Ústí nad Labem sever | 4.56 | 4.56 | 202a | ||
Neštěmice | x | 4.58 | 4.58 | ||
Mojžíř | x | 5.00 | 5.00 | ||
Neštědice | x | 5.02 | 5.02 | ||
Povrly | 5.04 | 5.05 | 2 | ||
Povrly-Roztoky | x | 5.08 | 5.08 | ||
Dobkovice | x | 5.11 | 5.11 | ||
Choratice | x | 5.12 | 5.12 | ||
Vilsnice | x | 5.15 | 5.15 | ||
Děčín hlavní nádraží | 5.19 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci