R 677 „Labe“ | |
Řazení vlaku: 371_n2 + Aee152 + BDs449 + 5xBee272 + B249 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Děčín hlavní nádraží | 7.22 | 4 | |||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 7.37 | 7.39 | 1 | ||
Lovosice | 7.56 | 7.58 | 1 | ||
Bohušovice nad Ohří | 8.03 | 8.03 | 1 | ||
Roudnice nad Labem | 8.11 | 8.12 | 1 | ||
Hněvice | 8.18 | 8.19 | 1 | ||
Kralupy nad Vltavou | 8.38 | 8.40 | 3 | ||
Praha-Podbaba | 8.56 | 8.56 | |||
Praha-Holešovice | 9.00 | 9.01 | 1 | ||
Praha hlavní nádraží | 9.10 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci