R 676 „Labe“ | |
Řazení vlaku: 162_n2 + 2xB249 + 5xBee272 + BDs449 + Aee152 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 18.47 | 26b | |||
Praha-Holešovice | 18.55 | 18.56 | 2 | ||
Praha-Podbaba | 18.59 | 19.00 | |||
Kralupy nad Vltavou | 19.17 | 19.18 | 2 | ||
Hněvice | 19.34 | 19.35 | 2 | ||
Roudnice nad Labem | 19.42 | 19.43 | 2 | ||
Bohušovice nad Ohří | 19.50 | 19.51 | 2 | ||
Lovosice | 19.57 | 19.59 | 2 | ||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 20.15 | 20.17 | 2 | ||
Děčín hlavní nádraží | 20.33 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci