R 675 „Labe“ | |
Řazení vlaku: 162_n2 + Aee152 + BDs449 + 5xBee272 + 2xB249 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Děčín hlavní nádraží | 6.22 | 4 | |||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 6.37 | 6.39 | 1 | ||
Lovosice | 6.56 | 6.58 | 1 | ||
Bohušovice nad Ohří | 7.03 | 7.03 | 1 | ||
Roudnice nad Labem | 7.11 | 7.12 | 1 | ||
Hněvice | 7.18 | 7.19 | 1 | ||
Kralupy nad Vltavou | 7.38 | 7.40 | 3 | ||
Praha-Podbaba | 7.56 | 7.56 | |||
Praha-Holešovice | 8.00 | 8.01 | 1 | ||
Praha hlavní nádraží | 8.10 | 22 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci