Os 6675 | |
Řazení vlaku: 844 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Jedlová | 17.28 | 3 | |||
Kytlice | x | 17.33 | 17.33 | ||
Mlýny | 17.37 | 17.37 | 1 | ||
Horní Kamenice | x | 17.42 | 17.42 | ||
Česká Kamenice | 17.45 | 17.47 | 1 | ||
Veselé pod Rabštejnem | x | 17.50 | 17.50 | ||
Markvartice | 17.55 | 17.57 | 1 | ||
Dolní Habartice | x | 18.00 | 18.00 | ||
Benešov nad Ploučnicí | 18.03 | 18.04 | 1a | ||
Malá Veleň | x | 18.07 | 18.07 | ||
Březiny u Děčína | x | 18.10 | 18.10 | ||
Děčín východ | 18.14 | 18.15 | 105 | ||
Děčín hlavní nádraží | 18.19 | 6a |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci