Os 6674 | |
Řazení vlaku: 844 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Děčín hlavní nádraží | 15.35 | 6a | |||
Děčín východ | 15.38 | 15.39 | 105 | ||
Březiny u Děčína | x | 15.41 | 15.41 | ||
Malá Veleň | x | 15.45 | 15.45 | ||
Benešov nad Ploučnicí | 15.49 | 15.50 | 3 | ||
Dolní Habartice | x | 15.53 | 15.53 | ||
Markvartice | 15.56 | 15.57 | 2 | ||
Veselé pod Rabštejnem | x | 16.00 | 16.00 | ||
Česká Kamenice | 16.05 | 16.06 | 1 | ||
Horní Kamenice | x | 16.08 | 16.08 | ||
Mlýny | 16.14 | 16.14 | 1 | ||
Kytlice | x | 16.17 | 16.17 | ||
Jedlová | 16.24 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci