Os 6603 | |
Řazení vlaku: 844 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Děčín hlavní nádraží | 4.26 | 12 | |||
Děčín východ | 4.30 | 4.30 | 105 | ||
Březiny u Děčína | x | 4.33 | 4.33 | ||
Malá Veleň | x | 4.36 | 4.36 | ||
Benešov nad Ploučnicí | 4.40 | 4.41 | 1 | ||
Františkov nad Ploučnicí | 4.45 | 4.45 | 3 | ||
Starý Šachov | x | 4.50 | 4.50 | ||
Žandov | x | 4.52 | 4.52 | ||
Horní Police | 4.54 | 4.54 | 1 | ||
Stružnice | 4.58 | 4.59 | 1 | ||
Česká Lípa-Holý vrch | x | 5.04 | 5.04 | ||
Česká Lípa hlavní nádraží | 5.07 | 5.12 | 5 | ||
Zákupy-Božíkov | x | 5.23 | 5.23 | ||
Mimoň | 5.31 | 5.31 | 1 | ||
Brniště | 5.38 | 5.38 | 1 | ||
Jablonné v Podještědí | 5.45 | 5.46 | 3 | ||
Rynoltice | 5.53 | 5.53 | 1 | ||
Zdislava | x | 5.59 | 5.59 | ||
Křižany | 6.03 | 6.04 | 1 | ||
Liberec-Horní Růžodol | 6.16 | 6.17 | 1 | ||
Liberec | 6.25 | 102 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci