Os 6110 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Česká Lípa hlavní nádraží | 14.35 | 4 | |||
Zahrádky u České Lípy | x | 14.42 | 14.42 | ||
Stvolínky | x | 14.50 | 14.50 | ||
Kravaře v Čechách | x | 14.54 | 14.54 | ||
Blíževedly | 14.57 | 14.58 | 1 | ||
Dubičná | x | 15.03 | 15.03 | ||
Úštěk | 15.09 | 15.10 | 1 | ||
Liběšice | 15.16 | 15.18 | 1 | ||
Horní Řepčice | x | 15.22 | 15.22 | ||
Ploskovice | x | 15.28 | 15.28 | ||
Trnovany u Litoměřic | x | 15.33 | 15.33 | ||
Litoměřice horní nádraží | 15.38 | 15.43 | 1 | ||
Litoměřice Cihelna | x | 15.45 | 15.45 | ||
Žalhostice | 15.48 | 15.49 | 1 | ||
Lovosice | 15.54 | 16.02 | 7 | ||
Sulejovice | x | 16.06 | 16.06 | ||
Čížkovice | 16.10 | 16.11 | 1 | ||
Úpohlavy | x | 16.14 | 16.14 | ||
Chotěšov pod Hazmburkem | x | 16.18 | 16.18 | 1 | |
Slatina pod Hazmburkem | x | 16.21 | 16.21 | ||
Libochovice | 16.24 | 16.27 | 2 | ||
Libochovice město | 16.29 | 16.31 | 1b | ||
Dubany | x | 16.33 | 16.33 | ||
Křesín | x | 16.36 | 16.36 | ||
Koštice nad Ohří | x | 16.39 | 16.39 | ||
Pátek | x | 16.43 | 16.43 | ||
Slavětín nad Ohří | x | 16.47 | 16.47 | ||
Veltěže | x | 16.51 | 16.51 | ||
Louny | 16.55 | 16.57 | 4 | ||
Louny střed | x | 16.59 | 16.59 | ||
Louny město | 17.01 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci