Os 5935 | |
Řazení vlaku: 362 + BDsee454 + Bdmteeo294 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Kolín | 14.35 | 110 | |||
Hlízov | 14.41 | 14.42 | |||
Kutná Hora hlavní nádraží | 14.45 | 14.46 | 1 | ||
Církvice | 14.49 | 14.49 | |||
Třebešice | 14.51 | 14.52 | |||
Čáslav | 14.56 | 14.57 | 1 | ||
Horky u Čáslavi | 15.02 | 15.02 | |||
Golčův Jeníkov | 15.06 | 15.07 | 1 | ||
Golčův Jeníkov město | 15.10 | 15.10 | |||
Vlkaneč | 15.17 | 15.17 | 1 | ||
Nová Ves u Leštiny | 15.20 | 15.20 | |||
Leština u Světlé | 15.23 | 15.24 | 1 | ||
Sázavka | 15.28 | 15.28 | |||
Světlá nad Sázavou-Josefodol | 15.33 | 15.34 | |||
Světlá nad Sázavou | 15.37 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci