Os 5916 | |
Řazení vlaku: 242 + Bdmteeo294 + BDsee454 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Havlíčkův Brod | 14.05 | 4 | |||
Světlá nad Sázavou | 14.19 | 14.20 | 2 | ||
Světlá nad Sázavou-Josefodol | 14.23 | 14.23 | |||
Sázavka | 14.28 | 14.29 | |||
Leština u Světlé | 14.33 | 14.33 | 2 | ||
Nová Ves u Leštiny | 14.36 | 14.37 | |||
Vlkaneč | 14.40 | 14.40 | 2 | ||
Golčův Jeníkov město | 14.47 | 14.47 | |||
Golčův Jeníkov | 14.50 | 14.51 | 2 | ||
Horky u Čáslavi | 14.55 | 14.55 | |||
Čáslav | 15.00 | 15.01 | 2 | ||
Třebešice | 15.05 | 15.05 | |||
Církvice | 15.07 | 15.08 | |||
Kutná Hora hlavní nádraží | 15.11 | 15.12 | 2 | ||
Hlízov | 15.14 | 15.15 | |||
Kolín | 15.22 | 110 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci