Os 5855 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha Masarykovo nádraží | 21.52 | 3 | |||
Praha-Vysočany | 21.59 | 22.00 | 3 | ||
Praha-Horní Počernice | 22.07 | 22.08 | 1 | ||
Zeleneč | 22.12 | 22.12 | |||
Čelákovice | 22.20 | 22.21 | 1 | ||
Čelákovice-Jiřina | 22.23 | 22.23 | |||
Lysá nad Labem | 22.29 | 22.31 | 5 | ||
Ostrá | 22.35 | 22.35 | |||
Stratov | 22.37 | 22.37 | |||
Kostomlaty nad Labem | 22.41 | 22.41 | 1 | ||
Kamenné Zboží | 22.44 | 22.44 | |||
Nymburk hlavní nádraží | 22.49 | 12 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci